ESKİŞEHİR KASET FİLTRE, AKTİF KARBON KASET FİLTRE ESKİŞEHİR, ESKİŞEHİR DAVLUNBAZ KASET FİLTRE, ESKİŞEHİR G4 FİLTRE, ESKİŞEHİR G4 KASET FİLTRE, ESKİŞEHİR KASET FİLTRE FİYATLARI

ESKİŞEHİR KASET FİLTRE

Eskişehir Kaset Filtre olarak ürettikleri çeşitli model seçenekleri ve kullanım ömrüyle öne çıkan kaliteli mallarımızla Eskişehir bölgesinde sektöründe öncü konumundadır. Kaset filtreler, filtreleme sistemlerinin temelini oluşturan çok önemli parçalardır. Kaset filtreler bir diğer deyişle Panel Filtre olarak adlandırılır. Özetle panel filtrenin kavram olarak Kaset Filtre’den hiçbir farkı yoktur. Eskişehir Panel Filtre, piyasada ürettiği kaset filtrelerin kalitesi ile tanınmaktadır . Bu nedenle ürettikleri kaset filtreler uzun ömürlülüğüyle öne çıkan ürünlerdir. Amacına hizmet ederken dayanıklı ve tam kapasiteli bir performans sergiler. 

Kaset Filtre Modelleri 

Kaset Filtre Eskişehir, geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürün kataloglarında yer alan Panel Filtre türlerinin bazılarını aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Aktif Karbon Kaset Filtre Eskişehir

Aktif Karbon Filtre, türündeki filtreler havada bulunan kirli gaz moleküllerini yakalar ve hapsederler. bir filtre türünün kullanım amacı Aktif Karbon Filtre, filtrenin yüzeyinde bulunan fazla sayıdaki gözeneklerin sayesinde havada bulunan zararlı, hatta belki zehirli gazların sistemden geçmesine engel olmaktır. Ayrıca bu gözenekler havadaki kirli kokuların geçişini de engeller. Havada salınan uçucu organik bileşikler Aktif Karbon Filtre sayesinde filtrelenebilmektedir ancak küf gibi zararlı moleküllerden kurtulmak veya bu moleküllerin havadan ayrıştırılmasını sağlamak için pek uygun değildir.

Metal Filtre Eskişehir

Kaset Filtre modellerinin büyük bir kısmı metal kenarlıklı olarak tasarlanmıştır. Bu filtrelerin metal karanlıkların filtreye eklenme sebebi filtrelerin yapılarının daha güçlü olmasını sağlamak ve dayanıklılık süresini artırmaktır. Metal kenarlıklı filtrelere örnek verecek olursak G4 Metal Kaset Filtre söz edilebilir. Fiyat ve ürün seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir