ANKARA KASET FİLTRE, AKTİF KARBON KASET FİLTRE ANKARA, ANKARA DAVLUNBAZ KASET FİLTRE, ANKARA G4 FİLTRE, ANKARA G4 KASET FİLTRE, ANKARA KASET FİLTRE FİYATLARI

Ankara Kaset Filtre

ANKARA KASET FİLTRE kaset filtre sektörünün Ankara’daki temsilcisi konumundadır. Kaset Filtre – bir diğer değişle Panel Filtre, filtreleme sistemlerinin en önemli parçası olarak, kirli molekülleri yakalayarak dışarı çıkışını önler. Bir nevi süzgeç görevi üstlenir. Ankara Kaset Filtre, çeşitli model seçenekleri ve kaliteli ürünleriyle Ankara’da sektörümüzün lideriyiz. Kaset filtrenin bir diğer adı Panel Filtre’dir. Ankara Panel Filtre, kaset filtre üretiminde en kaliteli ürünleri üretir. Bu nedenle ürettikleri kaset filtreler uzun ömürlüdür. Amacına hizmet ederken hem dayanıklıdır hem de tam performans sergiler.

Kaset Filtre Modelleri

Kaset Filtre Ankara, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürün kataloğunda yer alan Kaset Filtre türlerinden bazıları:

Aktif Karbon Filtre Ankara

Aktif Karbon Filtre, gaz moleküllerini yakalayarak hapseden bir filtre türüdür. Filtrenin kullanım amacı, yüzeyinde bulunan milyonlarca gözenek sayesine zehirli veya zararlı gazların geçmesine engel olmaktır. Ayrıca bu gözenekler kötü kokuların geçişini de önler. Havada salınan uçucu organik bileşikler Aktif Karbon Filtre aracılığı ile filtrelenebilir ancak küf ve nem gibi moleküllerden kurtulmak veya bu molekülleri havadan ayırmak pek mümkün değildir.

Metal Filtre Ankara

Kaset Filtre modellerinin büyük bir kısmı metal kenarlıklara sahiptir. Filtrelerin metal kenarlıklı yapıları, daha güçlü olmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Bu özellik dayanıklılık süresini artırır. Metal Filtre alt türlerinden biri olan G4 Metal Kaset Filtre metal filtre örneklerinden biridir. Fiyat ve ürün seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için www.kasetfiltre.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir