EKRAN KARTI TAMİRİ İSTANBUL, İSTANBUL EKRAN KARTI çip arızası TAMİRİ,

EKRAN KARTI TAMİRİ İSTANBUL

Ekran kartınızın arızalanması durumunda bilgisayarınızda görüntüler doğru şekilde çalışmaz. Ancak her görüntü bozulması da ekran kartı problemine işaret etmemektedir, bu problemler bazen ekran ayarlarından da kaynaklanabilir. Bu gibi durumlarda arızanın kaynağını anlamanın en doğru yolu profesyonel bir destek almaktır. Ekran Kartı Tamiri İstanbul‘un önde gelen firmalarından Profix Elektronik ile artık çok daha kolay!

EKRAN KARTI TAMİRİ Nasıl Yapılır?

EKRAN KARTI TAMİRİ‘nin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için öncelikli olarak bilgisayarınızın incelenmesi gerekir. İnceleme biçimi bilgisayarınızın türüne (masaüstü, notebook vb.) göre farklılık gösterebilir. Kartın kırık olması gibi durumlar ilk incelemenin sonunda kolayca tespit edilebilir bu gibi durumlarda kartın direkt olarak değişmesi gerekmektedir. Fakat cihaz tamirinin mümkün olduğu durumlarda problemin ne olduğuna bağlı olarak farklı onarım yöntemleri izlenebilir. Ekran kartındaki ana sorun tespit edildikten sonra problemin çözümü için çeşitli yöntemler belirlenir. Ardından cihaz sahibi durum hakkında bilgilendirilerek tamir için onayı alınır.

EKRAN KARTI TAMİRİ Ne Kadar Sürer

EKRAN KARTI TAMİRİ süresi cihazdaki arızanın sebebine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Profesyonel ve deneyimli bir firmayla çalıştığınız takdirde hasar tespitinin ardından ekran kartınızın ne kadar sürede tamir edilerek teslim edilebileceği tarafınıza bildirilir. Ekran kartının tamirci firma tarafından tedarik edilmiş durumunda yeni ekran kartının cihazınıza takılması 30 dakika gibi bir sürede gerçekleştirilebilmektedir. Onarım işlemi için gereken süre hasarın boyutuna göre farklılık gösterebilir.

 

Detaylı bilgi için www.ekrankartitamiriistanbul.com sitesini ziyaret edebilirsiniz

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir